WOJAR UDRAŻNIANIE RUR CZYSZCZENIE KANALIZACJI
całodobowe pogodowie kanalizacyjne kraków

Nasze usługi
mechaniczne udrażnianie rur - usługi kamerą inspekcyjną

Monitoring kanalizacji. (Inspekcja TV)

Wykonujemy inspekcje wideo instalacji kanalizacyjnej w zakresie średnic od 70 do 300 mm przy użyciu profesjonalnych systemów kamer z możliwością zarejestrowania przebiegu monitoringu na płytach DVD. Oprócz płyty z przebiegu inspekcji, przygotowujemy także pisemny lub głosowy raport z przeprowadzonych prac.Monitoring instalacji ma na celu ocenę stanu technicznego połączeń rur, ocenę stanu wewnętrznego powierzchni rurociągów, zlokalizowanie uszkodzeń rurociągów jak np. pęknięć, przemieszczeń, zawałów, lokalizacji przyłączy.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji. (WUKO)

Czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej metodą hydrodynamiczną rur od średnicy 75mm do  300mm (poziomy kanalizacyjne, wpusty deszczowe). Jest to zabudowa na samochodzie dostawczym Volkswagen Transporter typu WUKO. Pompa trójtłokowa o wydajności, wody 80l / min i ciśnieniu 130 bar. Metoda hydrodynamiczna polega na wprowadzeniu węża wysokociśnieniowego do rury kanalizacyjnej z odpowiednią dyszą i rozbiciu zatoru strumieniem wodnym pod ciśnieniem. Jest to bardzo skuteczna metoda, która eliminuje różne zatory.

Mechaniczne przetykanie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji specjalną spiralą o średnicy 16 mm i 22 mm (podejścia, piony i poziomy kanalizacyjne). Jest to mechaniczne udrażnianie rur urządzeniem Rems 22, które polega na tym, że wprawia się je w ruch obrotowy (740 obr / min) poprzez silnik elektryczny o mocy 750 wat, co pozwala uzyskać zadowalające efekty już po kilku minutach pracy. Usuwanie zanieczyszczeń przy wykorzystaniu tej maszyny i za pomocą odpowiednich końcówek (frez, łańcuch) jest bardzo skuteczną metodą udrażniania zatorów, znajdujących się w rurach kanalizacyjnych. Pozwala to, na całkowite pozbycie się zalegających w odcinkach kanalizacyjnych różnorodnych zanieczyszczeń.

Usługi Hydrauliczne

Oferujemy usługi w zakresie:

- przeróbki instalacji (miedź, plastik, ocynk, PCV, PP, PEX) 
- naprawa uszkodzonych rur, zaworów, kranów 
- montaż bojlerów, podgrzewaczy wody 
- biały montaż 
- wymiany armatury 
- wymianę pionów wod-kan.
- naprawa spłuczek, kompaktów.
- wykonywanie instalacji, przyłącza wody, kanalizacji.