WOJAR UDRAŻNIANIE RUR CZYSZCZENIE KANALIZACJI
całodobowe pogodowie kanalizacyjne kraków
WOJAR całodobowe pogotwie kanalizacyjne KRAKÓW

 

Pogotowie kanalizacyjne Kraków

Pogotowie kanalizacyjne świadczy usługi w Krakowie i nie tylko. Ich zakres obejmuje czyszczenie i udrażnianie instalacji kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych metodą ciśnieniową (hydrodynamiczną) oraz metodą mechaniczną. W trakcie przeprowadzanych prac stosujemy nowoczesny sprzęt doskonale spełniający swoje przeznaczenie.

Firma Wojar usługi pogotowia kanalizacyjnego świadczy na obszarze miasta Krakowa oraz okolic. Zapewniamy sprawną realizację w oparciu o najwyższe standardy usług. Nasz zespół stanowi kadra wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Fachowa obsługa i doradztwo


Dbamy o fachową obsługę i doradztwo. Do współpracy z naszym pogotowiem kanalizacyjnym zachęcamy spółdzielnie, zakłady pracy oraz osoby prywatne. Gwarantujemy solidność i sprawny przebieg wszelkich prac ku zadowoleniu naszych Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić wysoką jakość i efektywność usług świadczonych przez pogotowie kanalizacyjne w Krakowie. Działa ono przez całą dobę i przyjmuje zgłoszenia pod numerami telefonów 509 620 577 oraz 606 465 538.