WOJAR UDRAŻNIANIE RUR CZYSZCZENIE KANALIZACJI
całodobowe pogodowie kanalizacyjne kraków
Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji. (WUKO)

Czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej metodą hydrodynamiczną rur od średnicy 75mm do  300mm (poziomy kanalizacyjne, wpusty deszczowe). Jest to zabudowa na samochodzie dostawczym Volkswagen Transporter typu WUKO. Pompa trójtłokowa o wydajności, wody 80l / min i ciśnieniu 130 bar. Metoda hydrodynamiczna polega na wprowadzeniu węża wysokociśnieniowego do rury kanalizacyjnej z odpowiednią dyszą i rozbiciu zatoru strumieniem wodnym pod ciśnieniem. Jest to bardzo skuteczna metoda, która eliminuje różne zatory.

Monitoring kanalizacji. (Inspekcja TV)

Wykonujemy inspekcje wideo instalacji kanalizacyjnej w zakresie średnic od 70 do 300 mm przy użyciu profesjonalnych systemów kamer z możliwością zarejestrowania przebiegu monitoringu na płytach DVD. Oprócz płyty z przebiegu inspekcji, przygotowujemy także pisemny lub głosowy raport z przeprowadzonych prac.Monitoring instalacji ma na celu ocenę stanu technicznego połączeń rur, ocenę stanu wewnętrznego powierzchni rurociągów, zlokalizowanie uszkodzeń rurociągów jak np. pęknięć, przemieszczeń, zawałów, lokalizacji przyłączy.

Mechaniczne przetykanie i udrożnianie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji spiralą mechaniczną rur o średnicy 40mm do 150mm (podejścia, piony i poziomy kanalizacyjne). Czyszczenie spiralą mechaniczną Rems Cobra polega na tym, że spirala jest wprawiana w ruch obrotowy (740 obr / min) poprzez silnik elektryczny o mocy 750 wat. Czyszczenie tą maszyną za pomocą odpowiednich końcówek (frez , łańcuch) jest bardzo skuteczną metodą udrażniania zatorów znajdujących się w rurach kanalizacyjnych.

Usługi Hydrauliczne

Oferujemy usługi w zakresie:

- przeróbki instalacji (miedź, plastik, ocynk, PCV, PP, PEX) 
- naprawa uszkodzonych rur, zaworów, kranów 
- montaż bojlerów, podgrzewaczy wody 
- biały montaż 
- wymiany armatury 
- wymianę pionów wod-kan.
- naprawa spłuczek, kompaktów.
- wykonywanie instalacji, przyłącza wody, kanalizacji.